• your language:
  • pl
  • en

Restauracja

Restauracja

Przyjemne wnętrze naszej restauracji umili Państwu posiłek starannie przyrządzony przez szefa kuchni. Naszym Gościom szczególnie polecamy specjały tradycyjnej kuchni polskiej, wyjątkowe desery oraz luksusowe drinki.

Restauracja w Warszawie

Wylądowałeś w warszawie śmiertelnie głodny, ale nie znasz żadnej dobrej restauracji? Goni cię czas, ale głód odbiera ci siły? Tylko kawa cię uratuje? Motel Subaru zaprasza cię do wyśmienitej restauracji blisko Okęcia. Nie musisz przedzierać się przez miasto. U nas złapiesz oddech, zjesz smaczny obiad, wypijesz wyśmienitą kawę, a może nawet skusisz się na wybornego drinka.

Niejedna restauracja w Warszawie określana jest mianem kultowej - my na rzesze wielbicieli musimy sobie zapracować, ale już tę pracę rozpoczęliśmy. Obliguje nas choćby nazwa, której elementem jet marka kultowego samochodu. Nie ukrywamy, że chcemy doścignąć legendę Subaru, tyle że na niwie kulinarnej.

Tradycyjna polska kuchnia

W naszej restauracji zjesz doskonały obiad - tradycyjna polska kuchnia to nasza specjalność. Świeże produkty, z których przygotowujemy posiłki na pewno przypadną ci do gustu. Możliwe, że skusisz się nawet na deser, a podczas kolejnej bytności w stolicy, na ważne branżowe rozmowy umówisz się właśnie u nas.

Restauracja blisko Okęcia

Syty? Smakowało? Rozmowy biznesowe zakończyły się sukcesem? Czas ruszać w drogę! Nie obawiaj się - lotnisko jest naprawdę niedaleko. Nie musisz pędzić. Z chęcią zatrzymalibyśmy cię u nas dłużej, ale komu w drogę, temu czas. Na szczęście nasza karta dań jest na tyle bogata, że zapewne podczas kolejnego pobytu w stolicy znów zasiądziesz do jej studiowania.