• your language:
  • pl
  • en

Prezentacja wnętrz

Prezentacja wnętrz

Stonowana kolorystyka, dbałość o spójną koncepcję aranżacyjną oraz detale nawiązujące do kultowej marki samochodów to cechy wyróżniające nasz wnętrza. Motel Subaru to jedyny Motel w Warszawie, w którym możesz poczuć się jakbyś na chwilę zatrzymał się przy Route 66, żeby wypić kawę i zebrać myśli. Jesteś wszak w miejscu, w którym oprócz wygodnych foteli w Chillout Room, możesz obejrzeć fotele nowoczesnych samochodów.

Odpocznij, odetchnij, wyśpij się. Wygodne łóżka, klimatyczny Chillout Room, kuchnia serwująca wyśmienite dania polskiej kuchni - w naszym Motelu dbamy nie tylko o to, żeby nic nie zaburzyło twojego odpoczynku, ale także doznań estetycznych. Mamy świadomość, że osoba podróżująca i tak narażona jest na znaczną ilość bodźców, dlatego estetyka naszych pokoi i apartamentów sprzyja wyciszeniu i relaksacji.

Przyjemna atmosfera

Motek Subaru to przyjemna atmosfera i dyskretna obsługa. Z uwagi na rozmiary Motelu, nie doświadczysz u nas irytującego hotelowego gwaru; nie poczujesz się jak tryb w maszynie, a jak nasz gość, o którego zadbamy z całą pieczołowitością.

Cisza i spokój

Niepodważalną zaletą Motelu Subaru jest cisza i spokój. Choć Motel usytuowany jest blisko Okęcia, a także w sąsiedztwie trasy E77, gwarantujemy, że odpoczniesz od zgiełku i hałasu. To był jeden z naszych priorytetów - stworzyć motel w strategicznym miejscu, ale usytuowany tak, żeby słowo odpoczynek nie straciło swojego znaczenia.