• your language:
  • pl
  • en

Pokoje i Apartamenty

Pokoje i Apartamenty

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 3 wyjątkowe apartamentyn oraz 26 komfortowych pokoi - wyposażonych w łazienkę, TV oraz WiFi. Rozumiemy różnorodne potrzeby naszych Gości, dlatego na dobry początek dnia w cenie pokoju oferujemy sute sniadanie w formie bufetu. O komfort i wygodę naszych Gości nieustannie, choć dyskretnie, dba profesjonalna i zaangażowana załoga Motelu Subaru.

Tani nocleg w Warszawie

Kiedy w grę wchodzi nocleg w Warszawie, liczy się nie tylko lokalizacja, ale także cena. My wychodzimy z założenia, że równie ważna jest stylistyka miejsca. Tylko połączenie tych trzech elementów sprawia, że nocleg w stolicy uznać można za komfortowy. Tani nocleg w Warszawie oznacza dla nas ni mniej, ni więcej niż nocleg blisko lotniska, z którego jutro znów wyruszysz w drogę; nocleg za rozsądną cenę oraz pobyt w miejscu o niepowtarzalnej atmosferze.

Przeglądając ofertę bazy noclegowej w warszawie na pewno zwróciłeś uwagę na fakt, że cena nie zawsze idzie w parze z atrakcyjnością pokoi i apartamentów. My nie popełniliśmy tego błędu - zakładamy, że aby odpocząć, trzeba mieć po temu warunki. Gwarantujemy doskonale wyposażone pokoje oraz możliwość regeneracji sił w chillout room.

Pokoje i apartamenty

Tak, masz rację - Subaru to marka ekskluzywnych samochodów. Równie ekskluzywne są nasze wnętrza, równie dobra jest nasza kuchnia, równie przyjazna jest nasza obsługa. Pokoje i apartamenty są wprost stworzone do tego, by odpocząć po długiej podróży, albo zebrać siły na kolejną.

Motel blisko Okęcia

Bliskość lotniska gwarantuje dodatkowo, że nie trzeba kłopotać się dojazdem, korkami i ewentualnym spóźnieniem na samolot. Można spokojnie zaplanować dzień i mieć nadzieję, że wszelkie podróże, zarówno służbowe jak i prywatne, nie będą wiązały się ze stresem. Z Motelu Subaru, a jakże, ruszysz w świat płynnie i bezkolizyjnie.