• your language:
  • pl
  • en

Chillout Room

Chillout Room

Wygoda i komfort naszych Gości to dla nas priorytet. Nowocześnie zaprojektowany dla Państwa Chillout room to doskonała strefa relaksu. Wygodne kanapy, aromatyczna włoska kawa, swobodny dostęp do Internetu, to wszystko czego potrzeba, żeby złapać oddech przed czekajacymi wyzwaniami!

Chillout Room w Warszawie

Odpocząć - jak to łatwo powiedzieć. Potrzebny jest czas i stosowne miejsce. Jeśli dysponujesz tym pierwszym, oddajemy do twojej dyspozycji to drugie. W Motelu Subaru urządziliśmy Chillout Room w taki sposób, że na pewno uda ci się zebrać myśli i podjąć decyzję co do dalszych działań. Jeśli szukając inspiracji wypijesz dobrą kawę, czas spędzony w naszym Motelu na pewno będzie owocny.

A może właśnie jesteś w stolicy przelotem i nie masz ochoty czekać na przesiadkę na lotnisku? Komfortowy Chill Room w Warszawie to idealne miejsce dla osób, które źle znoszą gwar lotnisk czy dworców i czas między przesiadkami wolą spędzać w miejscach spokojnych i nastrojowych. Dobra kawa, swobodny dostęp do sieci, cisza - czy można chcieć więcej?

Blisko Okęcia

Aglomeracja warszawska to znaczne odległości i kłopoty ze swobodnym przemieszczaniem się. Jeśli zdecydujesz się na odpoczynek w Chillout Room blisko Okęcia, ominą cię nerwy i nieustanne myślenie o tym, czy powinieneś zostawić niedopitą kawę w pół filiżanki. Strategiczne miejsce to gwarancja, że odpoczniesz naprawdę. Sądzimy, że nasz Chillout Room spodoba ci się na tyle, że wrócisz tu także wtedy, kiedy nie będziesz w podróży. To dobre miejsce, żeby spotkać się z ludźmi, z którymi masz do omówienia ważne sprawy albo chcesz po prostu spokojnie porozmawiać.