• your language:
  • pl
  • en

Cennik

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjna ofertę cenową:

Pokój 1 – osobowy od 180,00 zł
Pokój 2 – osobowy od 210,00 zł
Apartament 2-3 – osobowy od 280,00 zł
Apartament 4 – osobowy od 330,00 zł
Apartament 5 – osobowy od 380,00 zł

PARKING (niestrzeżony) dla gości motelu GRATIS

Doba hotelowa trwa od godz. 14,00 do godz. 12,00 dnia następnego

Dodatkowe śniadanie - 20,00 zł od osoby

Cena PLN wg. średniego kursu EURO w danym dniu.

Cennik noclegów w Warszawie


Jeśli nocleg w Warszawie kojarzy ci się z zaporowymi cenami, sprawimy, że zmienisz swoje nastawienie. Ceny pokojów i apartamentów w Motelu Subaru, wbrew temu, czego można by oczekiwać, nie są wygórowane. Wystarczy, że drogie są samochody tej marki - my możemy pozwolić sobie na ceny przyjazne dla klientów. Oferując sensowne ceny, oferujemy jednocześnie najwyższą jakość usług. Robimy wszystko, żeby cennik noclegów w naszym Motelu nie pozostawał poza zasięgiem finansowym osób często podróżujących i często korzystających z oferty podobnych jak nasz moteli czy hoteli.

Tanie pokoje i apartamenty

Bez względu na to czy wybierzesz pokój jednoosobowy, czy apartament dla kilku podróżujących razem osób, cena mile cię zaskoczy - jeśli obawiałeś się komplikacji w podróży, nasz cennik na pewno nie będzie jedną z nich. Tanie pokoje i apartamenty utrzymane w przyjemnej dla oka stylistyce na pewno sprawią, że odpoczniesz i nabierzesz sił do dalszej drogi.

Blisko Okęcia

Bliskość lotniska jest dodatkowym atutem - także finansowym. Nie musisz wykosztować się na taksówkę, planować dnia z dużym wyprzedzeniem, a w razie korków czy innych kłopotów komunikacyjnych niepotrzebnie tracić nerwy. Odpoczywasz z głową wolną od trosk o budżet podróży - wszystko układa się zgodnie z planem.