• your language:
  • pl
  • en

Cennik

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjna ofertę cenową:

Ceny w tygodniu za dobę
W cenie śniadanie oraz kolacja (zestaw)
Ceny weekendowe za dobę
W cenie śniadanie
Pokój 1 – osobowy 200,00 zł 180,00 zł
Pokój 2 – osobowy 260,00 zł 210,00 zł
Apartamenty
dla 2-3 osób 310,00 zł 280,00 zł
dla 4 osób 360,00 zł 330,00 zł
dla 5 osób 430,00 zł 380,00 zł

PARKING (niestrzeżony) dla gości motelu GRATIS

  • Ceny obejmują podatek VAT
  • Doba hotelowa trwa od godz. 14,00 do godz. 12,00 dnia następnego
  • Ceny weekendowe od piątku od godz. 14,00 do poniedziałku do godz. 12,00

Dodatkowe śniadanie - 20,00 zł od osoby

Cena PLN wg. średniego kursu EURO w danym dniu.

Cennik noclegów w Warszawie


Jeśli nocleg w Warszawie kojarzy ci się z zaporowymi cenami, sprawimy, że zmienisz swoje nastawienie. Ceny pokojów i apartamentów w Motelu Subaru, wbrew temu, czego można by oczekiwać, nie są wygórowane. Wystarczy, że drogie są samochody tej marki - my możemy pozwolić sobie na ceny przyjazne dla klientów. Oferując sensowne ceny, oferujemy jednocześnie najwyższą jakość usług. Robimy wszystko, żeby cennik noclegów w naszym Motelu nie pozostawał poza zasięgiem finansowym osób często podróżujących i często korzystających z oferty podobnych jak nasz moteli czy hoteli.

Tanie pokoje i apartamenty

Bez względu na to czy wybierzesz pokój jednoosobowy, czy apartament dla kilku podróżujących razem osób, cena mile cię zaskoczy - jeśli obawiałeś się komplikacji w podróży, nasz cennik na pewno nie będzie jedną z nich. Tanie pokoje i apartamenty utrzymane w przyjemnej dla oka stylistyce na pewno sprawią, że odpoczniesz i nabierzesz sił do dalszej drogi.

Blisko Okęcia

Bliskość lotniska jest dodatkowym atutem - także finansowym. Nie musisz wykosztować się na taksówkę, planować dnia z dużym wyprzedzeniem, a w razie korków czy innych kłopotów komunikacyjnych niepotrzebnie tracić nerwy. Odpoczywasz z głową wolną od trosk o budżet podróży - wszystko układa się zgodnie z planem.